top of page

Pracownia AxisDesign jest autorską pracownią architektury wnętrz, działającą od kilku lat na terenie Warszawy i okolic.


Specjalizujemy się w projektach wnętrz mieszkalnych oraz lokali użyteczności publicznej. Każdy projekt powstający w naszej pracowni traktujemy indywidualnie, wsłuchując się w pierwszej kolejności w potrzeby Inwestora. W oparciu o kierunkowe wykształcenie, zdobyte na wydziałach Architektury i Urbanistyki a także Architektury Wnętrz, oraz rosnące na przestrzeni lat doświadczenie, tworzymy projekty dopracowane pod względem funkcjonalnym i ergonomicznym.

Łącząc w pracy wiedzę techniczną oraz artystyczne wyczucie, śledząc na bieżąco nowości na branżowym rynku dbamy o to, aby efekty naszych prac były niepowtarzalne i dopasowane w pełni do preferencji, założeń budżetowych i stylu życia naszych Klientów.


Z równym powodzeniem działamy w obszarze grafiki 3D, oddając w ręce Klientów indywidualnych i komercyjnych wysokiej jakości wizualizacje tradycyjne, oraz panoramy 360o.


Kreowanie otaczającej przestrzeni jest naszą pracą, ta zaś wynika z pasji tworzenia oraz chęci poszerzania horyzontów i ciągłego odkrywania nowych rozwiązań. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, a także radością tworzenia, która towarzyszy nam na co dzień. Poprowadzimy Państwa przez wszystkie etapy procesu projektowego – od koncepcji funkcjonalnej, przez wybory wyposażenia i materiałów, po kompletny projekt, kosztorys oraz nadzór nad realizacją na budowie.


Zapraszamy do umówienia się na niezobowiązujące spotkanie przy filiżance aromatycznej kawy*, podczas którego porozmawiamy o Państwa wizji, potrzebach i zaproponujemy jak najkorzystniejszy plan działania.Zespół AxisDesign
* Podobno istnieją architekci, dla których kawa nie stanowi integralnej części życia. To zdecydowanie nie my. ;)

bottom of page